mağaza güvenlik sistemleri

Nxs RF Alarm Anteni

alarm anteni

Nxs RF Alarm Anteni

Alarm anteni denince akla ilk gelen hangi sistemli olduğudur. Nxs alarm anteni radyo frekanslı sistemin en iyi antenlerinden biridir. Nxs radyo frekanslı ürün koruma anteni dual sistemle çalışır.Yani çalışması için en az iki antene ihtiyaç vardır.Bu iki antenden biri alıcı diğeri vericidir.Antenler arasına bir etiket girdiğinde vericiden alıcıya giden radyo dalgaları kesilir.Bu sebepten ötürü alıcı sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.1. sınıf kaliteli malzemeden üretildiği için uzun süre kullanabilir bir sıkıntı çekmezsiniz.Üretildiği malzeme gereği çevreye zarar vermez.Doğa dostu bir sistemdir.

protech

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Radyo frekanslı ürün koruma anteni genellikle tekstil olmak üzere birçok yerde kullanabilirsiniz.Birçok etiketle birlikte kullanılabilir.Orta boydaki kapı mesafeleri için idealdir.Ürün yakınına radyo frekanslı bir etiket geldiğinde alıcı anten tepki vermeye ve ses çıkarmaya başlar.

protech

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Nxs radyo frekanslı ürün koruma anteni  radyo frekanslı olduğu için etiket çeşidi olarak oldukça zengindir.Radyo frekanslı etiket kullanılan her mekanda kullanılabilir.Eczanelerde, tekstil mağazalarında, bijuteri ürünleri satan dükkanlarda, marketlerde hemen hemen her yerde kullanılabilir.

protech

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Radyo frekanslı ürün koruma anteni radyo frekanslı bir sistem olduğu için akusto manyetik sistemlere göre fiyatı daha uygundur.Her genişlikteki kapıya uygulanabilir.Kapı genişliğine göre kullanılan ürün koruma anteni sayısı artabilir ya da azalabilir.Ancak sistemin çalışması için en az iki antene ihtiyaç vardır.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Mağaza Güvenlik