mağaza güvenlik sistemleri

Süper Round Alarm Güvenlik Etiketi

alarm güvenlik etiketi

Süper Round Alarm Güvenlik Etiketi

Süper Round alarm güvenlik etiket round etikete göre daha uzun mesafe kapılarda kullanılır.Daha etkilidir.Antenlerin etiketi kaçırma ihtimali yok denecek kadar azdır.Dual iki antenli sistemlerle birlikte çalışır.Antenler arasına girdiğinde antenler sinyal vermeye başlar.Bu etiket her türlü tekstil ürününe kolayca ve herhangi bir hasar vermeden kolayca uygulanabilir.Ürünleriniz süper round alarm güvenlik etiketiyle oldukça güvende olacaktır.Bu ürün sayesinde kazancınızı oldukça iyi bir miktarda arttıracaksınız.

4

Süper Round Etiket

Round etikete göre daha uzun mesafede ve daha etkin olarak çalışır.Genelde tekstilde kullanılır.Round alarm güvenlik etiketi her türlü tekstil ürününde kullanılabilir.Ürünün radyo frekanslı olması maliyet konusunda çok ciddi sorun yaratmamasına yardımcı olur.Süper round alarm güvenlik etiketi ürünün üzerine kolayca yerleştirilebilir.Ama ürünün etiket yerleştireceğiniz yerini iyi seçmelisiniz.

8

Süper Round Etiket

Çok tercih edilen bir etikettir.1. kalite malzemeden üretilir ve çevre dostudur.Hiçbir şekilde çevreye zarar vermez.Ürün radyo frekanslı iki anten arasından geçirilmeye çalışıldığında ürün antenler arasındaki frekansı bozacağından alıcı anten sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.Antenler sinyal verdiğinde oradan geçen müşterilerinizin ürünlerini kontrol etmelisiniz.

3

Süper Round Etiket

Hırsızlarla mücadelede kullanılabilecek en önemli etiketlerdendir.Oldukça kullanışlıdır ve uzun süre kullanılabilir.Sadece çözücüyle açılabilir.Gelişmiş kilitleme sistemi sayesinde çözücüsüz açılamaz.Süper round etiket sizin için ideal etiket olabilir.Bu etiket dual sistemlerde çalışır.Ürün koruma süper alarm güvenlik etiketi her türlü tekstil ürününe kolayca uygulanabilir.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma