mağaza güvenlik sistemleri

Alarm iğnesi sökücü

standart-x

Alarm iğnesi sökücü

Alarm iğnesi sökücü radyo frekanslı ürün alarm etiketlerine takılan iğneleri sökmek için kullanılır.Bu ürünler etiket ile iğneyi oldukça kolay bir şekilde ayırabilir.Bu işlem satış sonrasında hemen ürün üzerindeki etiket sökücüye temas ettirilerek yapılabilir.Böylece etiketleri tekrar tekrar kullanabilirsiniz.Radyo frekanslı etiketler çözücü olmadan açılmazlar.Açılmaya çalışılırsa ürün üzerinde hasar oluşabilir.

alarm iğnesi sökücü

Standard sökücü X

Standard alarm iğnesi sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden çıkartmak için kullanılmaktadır.Alarm iğnesi sökücülerin hepsi her ürünü çözmez.Her çözücünün çözebileceği ürünler bellidir.Bu çözücülerin içindeki mıknastısların gücüyle alakalıdır.Mıknatıs ne kadar güçlü olursa o kadar çok ürünü çözebilir.

alarm iğnesi sökücü

Standard sökücü X

Standard sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden çıkartmak için kullanılmaktadır.Bu çözücülerin kullanımı oldukça kolaydır.Etiketin çivisiz tarafını çözücüye yaklaştırdığınızda etiketi çekecek ve çiviyi çekmeniz yeAlarm iğnesi sökücülerin hepsi her ürünü çözmez.Her çözücünün çözebileceği ürünler bellidir.
terli olacaktır.

alarm iğnesi sökücü

Standard sökücü X

Standard etiket sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden çıkartmak için kullanılmaktadır.Alarm iğnesi sökücülerin hepsi her ürünü çözmez.Her çözücünün çözebileceği ürünler bellidir.

Manyetik standard alarm etiket sökücü vidalı Radyo frekanslı Round alarm etiketi ve mini alarm etiketlerini ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılmaktadır. Alttan veya üstten sabitlenebilmektedir.

  • Manyetik Gücü: 8000 GS
  • Ağırlık: 390 Gr
  • Ebat: Çap 70 mm Yükseklik=86mm
  • Koli Adet: 1 Adet

* İncelemek istediğiniz ürünlerin detaylarını ürün resimleri veya ürün başlıklarının üzerine tıklayarak ilgili ürünler ile alakalı teknik özellikleri görebilirsiniz.Ürünlerimizin mağazalarda nasıl durduğunu ve sizin mağazanıza yakışıp yakışmayacağını da görebilirsiniz.

** Teknik bilgi almak veya sipariş vermek için: 0850 420 00 20 veya 0212 509 25 60 telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz, veya teklif talep formumuzu doldurarak fiyat istek talebinizi bizlere iletebilirsiniz.Talebiniz alındıktan çok kısa bir süre sonra tarafımızdan size geri dönüş yapılacak ve istediğiniz ürün hakkında teklif ve bilgi alabileceksiniz.
Alarm Sökücü