mağaza güvenlik sistemleri

Dizayner Güvenlik Etiketi

dizayner güvenlik etiketi

Dizayner Güvenlik Etiketi

Genelde tekstil ürünlerinde kullanılır.1. kalite malzemeden üretilir.Uzun süre kullanılabilir.Dizayner güvenlik etiketi manyetik çözücüsüz kesinlikle açılamaz.İğnesi kapağında olduğu için görüntü bozukluğu yaratmaz.Radyo frekanslı olması sayesinde maliyeti çok pahalı değildir.Radyo frekanslı en az iki anten arasına girdiğinde antenler sinyal verir ve ses çıkarır.Bu etiket dual sistemlerde çalışır.

dizayner-ust

Dizayner Alarm Etiketi

Radyo frekanslı ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılır.Antenler arasına girdiğinde radyo dalagalarını keser ve antenlerin ses çıkarıp sinyal vermesine neden olur.Bu dizayner güvenlik etiketini kullanarak hırsızları kendinizden uzak tutabilirsiniz.Böylece mağazanızın kazancını arttırabilir ve kendinizi daha iyi bir duruma getirebilirsiniz.Bu etiket ürün koruma sistemlerinin en çok tercih edilen etiketlerinden birsidir.

dizayner-kapak

Dizayner Alarm Etiketi

Hırsızlarla mücadelede bir numaralı tercihiniz olmalı bu etiket.Fazla büyük olmaması tekstil ürünlerinde kullanımı için ideal yapıyor.Çivisinin kapağında olması nedeniyle herhangi bir görüntü kirliliği yaratmıyor.Ürün kaliteli malzemeden üretildiği için uzun süre kullanabilir ve mağazanızdaki ürünleri koruyabilirsiniz.Eğer tekstil ürünleri satan bir mağazanız var ise bu etiketleri denemelisiniz.

dizayner-kapali

Dizayner Alarm Etiketi

Genellikle maximum 150 cm de kullanılabilir.İki antenli sistemle çalışır.Radyo frekanslıdır.Radyo frekanslı olması akusto manyetik ürünlere göre fiyatını daha uygun yapar.Bu nedenle her bütçeye uygundur.Dizayner güvenlik etiketini ürünün neresine takacağınız iyi seçmelisiniz.Üründen koparıldığında bir daha kullanılamayacak kısımlarına takmalısınız.Böylece daha verimli bir koruma sağlayabilirsiniz.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma