mağaza güvenlik sistemleri

Dome Ürün Güvenlik Etiketi

dome ürün güvenlik etiketi

Dome Ürün Güvenlik Etiketi

Radyo frekanslı ürün koruma etiketidir.İğnesi kapağında olduğu için herhangi bir görüntü kirliliği yaratmaz.Fiyatı oldukça uygundur.Genelde tekstil ürünlerinde kullanılır. Dual sistemlerle birlikte kullanılır.Ürünlerinizin çalınmasını en iyi şekilde engellemenize yardım eder.Eğer dome ürün güvenlik etiketi iki radyo frekanslı ürün koruma anteni arasına girerse antenler arasındaki radyo dalgalarını karıştıracağı için alıcı anten sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.Bir süre sonra bu ses ve sinyal kaybolur.Yeni bir etiket geçtiğinde yine aynı sinyali verir.

dome alarm etiketi

Dome Alarm Etiketi

Küçük boyutları sayesinde avantaj sağlayan bir ürün koruma etiketi.Bu ürün alarm etiketleri her türlü tekstil ürününde kullanılabilir.1. sınıf malzemeden üretildiği için kolay kolay yıpranmaz ve aşınmaz.Böylece tekrar tekrar kullanmaya olanak sağlar.Üretildiği malzemeden dolayı çevreye zarar vermez.

10

Dome Alarm Etiketi

Dual sistemlerde çalışır.Çalışması için en az iki tane radyo frekanslı ürün koruma antenine ihtiyaç vardır.Küçük boyutları sayesinde avantaj sağlayan bir ürün koruma etiketi.Takıldığı ürünlere hiçbir şekilde zarar vermez.Ürün üzerinde iken müşterilerin ürünü denemesine olanak sağlar.Bu ürün alarm etiketleri her türlü tekstil ürününde kullanılabilir.

dome2

Dome Alarm Etiketi

Dome ürün güvenlik etiketi her türlü tekstil ürününe kolayca uygulanabilir.Her kapı için kullanılabilir.Küçük boyutları sayesinde avantaj sağlayan bir ürün koruma etiketi.Radyo frekanslı olması sayesinde ürün fiyatı çok yüksek değildir.Bu ürün alarm etiketleri her türlü tekstil ürününde kullanılabilir.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma