mağaza güvenlik sistemleri

Dr Etiket

dr-etiketler

Dr Etiket

Akusto manyetik teknolojisinin kağıt etiketidir.Kullanımı oldukça kolaydır.Genelde kutulu ürünlerde kullanılmasına rağmen tekstil ürünlerindede kullanılabilir.Kutulu ürünlerde direkt ürün  üzerine yapıştırılabilir.Tekstil ürünlerinde de delikli şeffaf poşet içinde ürüne yerleştirilebilir.Satış sonrası deaktivatörle öldürülür.Öldürülmemiş etiketler kapıdan çıkarken akusto manyetik antenlerin sinyal vermesine neden olur.Boyutlarının küçük olması nedeniyle farkedilmesi zordur.Bu etiketlerin ürün koruma antenlerinden kaçması imkansıza yakındır.Gelişmiş bir teknoloji olduğu için güvenlik çok iyidir.Uzun bir süre mağazanın güvenliğini sağlayabilecek bir sistemdir. Peki neden Empire Güvenlik Sistemleri?Çünkü biz uzun zamandır bu işi yapıyoruz ve çalıştığımız müşterilerimiz bizden oldukça memnunlar bu alanda ülkemizde iyi bir yerdeyiz ve daha iyisi olmak için çabalıyoruz.Sizde bizimle çalışmayı düşünürseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

dr etiket takı

Dr Barkod alarm etiketi bijuteri ürünlerinde kullanımı;

Bilindiği üzere etiketlerin takılarda kullanımı oldukça zordur ama dr etiketin kullanımı zor değil.Bu nedenle en çok tercih edilen etiketlerden biridir dr etiket.Çalışanlar bu etiketleri kolayca ürünlerin üzerine yerleştirebilirler.İçindeki parçalar sayesinde kapıdan çıkarken sinyal verir böylece hırsızlıkları önleyebilirsiniz.

dr etiket kiyafet

Kaynakta ürün koruma;

Resimde de görüldüğü üzere kıyafetler üzerinde oldukça küçük bir yerdedir.Gününmüzde birçok firma ürün daha yeni hazırlanırken etiketini ürüne dikiyor ve böylece hırsızlık,çalınma gibi suçların önüne geçmeyi hedefliyor.

dr etiket

Kaynakta ürün koruma;

Bazı firmalar isimlerinin yazılı olduğu kılıflara dr etiket yerleştirip ürüne takarlar. Dr etiket oldukça kullanışlıdır.Ürün üzerine kolayca yapışır ve kolay kolay çıkmaz.Tekstil ürünlerinde kullanılan kılıfların su geçirmez olması etiketin daha iyi çalışmasını sağlar.Etiket öldürüldükten sonra bir daha kullanılamaz.Ölen etiketler kapılardan çıktığında mağaza koruma sistemleri sinyal vermez.

dr etiket koli

Ürün Bilgisi

160 ila 180 cm arasında mesafede kullanıma uygundur.Bazı durumlarda bu mesafe arttırılabilir yada azaltılabilir.Kapı mesafenizin durumuna göre 1,2,3 antenli sistem kurulabilir.

Koli içeriği 5000 adettir bu koli 1000 adet 5 küçük koliden oluşur.

Etiketin genişliği 3 cm, yüksekliği 1 cm dir.