mağaza güvenlik sistemleri

Gözlük Güvenlik Etiketi

gözlük güvenlik etiketi

Gözlük Güvenlik Etiketi

Gözlük güvenlik etiketi mağazanızda satışını yapmış olduğunuz ünlü markaların pahalı gözlüklerini korumak için idealdir.Gözlüklerin boyutları ve şekillerinden dolayı başka etiketler kullanılamamaktadır.Bu yüzden gözlük alarm etiketleri üretilmiştir.Bu etiketler gözlüklerin çerçevelerine takılarak ürünün güvenliğini sağlamaktadır.Bu etiketler tornavidaya benzeyen çözücülerle açılabilirler.Başka araçlar ile açılamazlar.Çözücüsüz açılmaya çalışılan gözlükler kırılabilir, zarar görebilir.Akusto manyetik gözlük etiketleri birinci sınıf malzemeden üretildiği için kolay kolay aşınmaz zarar görmezler.Tek kullanımlık olmadıkları için sizi uzun bir zaman idare edebilirler.

gözlük etiketi

Gözlük Güvenlik Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Akusto manyetiktir..Mono sistemlerle birlikte kullanılabilir.Hırsızlarla mücadelede en iyi dostunuz ve en güvenilir yardımcınızdır.Bu etiketlerin takılı olduğu ürünleri çözücüsü kullanılmadan açma çok zordur.Ürün kırılmama ihtimali çok düşüktür.Bu nedenle bu ürünleri çalmayı kimse istemeyecektir.

26

Gözlük Güvenlik Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Bu etiketler sadece gözlükleri korumak için yapılmıştır.Başka bir ürünü koruyamazsınız.Gözlük koruma etiketi 1. kalite malzemeden yapıldığı için üzerlerinde kolay kolay aşınma yıpranma olmaz.Bu da ürünleri uzun süre kullanabilmenize olanak sağlar.Tekrar tekrar kullanılabilmesi size sürekli gider oluşturmasına engeldir.

25

Gözlük Güvenlik Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Ürün oldukça küçük boyutlara sahiptir.Akusto manyetik teknolojisiyle tek antenle dahi çalışabilir.Bu etiketlerin takıldığı ürünler anten yakınından geçer ise antenin ürettiği akusto manyetik dalgalar sayesinde anten etiketi tespit edecek ve sinyal vermeye başlayacaktır.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma