mağaza güvenlik sistemleri

Gözlük Koruma Etiketi

gözlük koruma etiketi

Gözlük Koruma Etiketi

Bu etiketler gözlüklerinizi korumak için özel olarak yapıldı.Bu etiketleri çıkarmadan kim gözlükleri kullanamaz.Bu etiket yanların özel bir çözücü ile satılır.Bu çözücü tornavida benzeri bir üründür.Gözlük koruma etiketlerini diğer etiketlerden ayıran en büyük farkı çözücüsüdür.Diğer etiketler manyetik mıknatıslı çözücüler ile açılırken gözlük koruma etiketi tornavida benzeri bir çözücü ile açılır.

gözlük etiketi

Gözlük Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Radyo frekanslıdır.Dual sistemlerle birlikte kullanılır.Hırsızlarla mücadelede en iyi dostunuz ve en güvenilir yardımcınızdır.Bu etiketlerin takılı olduğu ürünleri çözücüsü kullanılmadan açma çok zordur.Ürün kırılmama ihtimali çok düşüktür.Bu nedenle bu ürünleri çalmayı kimse istemeyecektir.

26

Gözlük Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Bu etiketler sadece gözlükleri korumak için yapılmıştır.Başka bir ürünü koruyamazsınız.Gözlük koruma etiketi 1. kalite malzemeden yapıldığı için üzerlerinde kolay kolay aşınma yıpranma olmaz.Bu da ürünleri uzun süre kullanabilmenize olanak sağlar.Tekrar tekrar kullanılabilmesi size sürekli gider oluşturmasına engeldir.

25

Gözlük Etiketi

Değerli gözlük ürünleri için kullanılır.Hırsızlarla baş etmede çok yardımcı olur.Çapı 27×32 mm dir.Ürün oldukça küçük boyutlara sahiptir.Radyo frekanslı en az iki antenli sistemlerle çalışabilir.Bu etiketlerin takıldığı ürünler iki anten arasından geçer ise antenler arasındaki iletişim bozulur ve alıcı anten sinyal vermeye başlar.Gözlük koruma etiketleri radyo frekanslı olduğu için maliyeti çok fazla değildir.

* İncelemek istediğiniz ürünlerin detaylarını ürün resimleri veya ürün başlıklarının üzerine tıklayarak ilgili ürünler ile alakalı teknik özellikleri görebilirsiniz.

** Teknik bilgi almak veya sipariş vermek için: 0850 420 00 20 veya 0212 509 25 60 telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz, veya teklif talep formumuzu doldurarak fiyat istek talebinizi bizlere iletebilirsiniz.Talebiniz alındıktan çok kısa bir süre sonra tarafımızdan size geri dönüş yapılacak ve istediğiniz ürün hakkında teklif ve bilgi alabileceksiniz.
Ürün Koruma