mağaza güvenlik sistemleri

Kişi Sayım

kişi sayım sistemi

Kişi Sayım

Her mağaza sahibi mağazasına günde kaç kişinin girip çıktığını, bu kişilerin haftanın hangi günü, ayın hangi zamanı girdiğini merak eder.İşte bu işlem için kişi sayım sistemleri üretilmiştir.Bu sistemler mağazanıza girip çıkan kişi sayısını ölçmek için kullanılır.Mağazanıza kaç kişinin girip çıktığını ve bu kişilerin hangi günler girip çıktığını öğrenirseniz bir mağaza sahibi olarak ne zaman ve ne şekilde indirim uygulayacağınızı planlayabilirsiniz.
Bu sistemler giriş kapınızın tavanına monte edilerek gelen ve giden kişileri sayabilir.Ayrıca bu sistemler size çeşitli grafikler oluşturarak hangi mağazanız daha çok kişi alıyor bunu kolayca gösterir.

kişi sayım

Mağazanıza gelen kişilerin kaçı sizin için müşteriye dönüşmüş bu da bir mağaza için çok önemli bir bilgidir.İşte kişi sayım sistemleri ile bu bilgilere kolayca erişebilirsiniz.Bu sistemler tavan yüksekliğine bakılmaksızın giriş kapınızın hemen üst kısmına monte edilebilir.Bu sayede giren ve çıkan müşterilerinizi kolayca sayabilirsiniz.Bu sistem özel tasarlanmış sensörleri sayesinde kişileri saymakta hiç zorlanmaz.
Bu sistemler bazı ürün koruma antenlerine de monte edilebiliyor.Örneğin maxus ürün koruma antenlerinde kişi sayım sistemi mevcuttur.Ayrıca bu sistemler her türlü kasa sistemiyle de kolayca entegre olabilir.
Kişi sayım ayrıca mağazanıza taktırdığınız bir kamerayla da sayılabilir.Bu sistemler web tabanlı olduğu için her gün mağazanıza giren müşterilerinizi sayabilir.Ayrıca web tabanlı sistem olduğu için verilerin kaybolma ihtimali de oldukça zayıftır.Bu şekilde kullandığınızda bu sistemler işinize çok yarayacaktır.Sizde bu sistemlerden edinmelisiniz.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Kişi Sayım