mağaza güvenlik sistemleri

Mağaza Alarm Anteni

mağaza alarm anteni

Lexus Mağaza Alarm Anteni

Lexus Mağaza Alarm Anteni tüm mağazalarda kullanabilecek bir sistemdir.Bu sistemle ürünlerinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.Kazancınızı arttırmak istiyorsanız siz de mutlaka bu sistemlerden edinin. Lexus uzun algılama mesafesi sayesinde geniş kapılara kurulabilir.Akusto manyetik sistemlidir ve etiket kaçırma oranı yok denecek kadar azdır.Oldukça sağlam bir malzemeden üretilmiştir.

lexus

Lexus Mağaza Alarm Anteni

Bu anten avrupada en çok kullanılan akusto manyetik sistemlidir.Fiyatı radyo frekanslılara göre biraz daha pahalı olsa da akusto manyetik sistem oldukça uzun süre kullanılabilir.Bu ürün koruma sistemleri tüm akusto manyetik etiketler ile birlikte kullanılabilir.Eğer bir etiket iki mağaza alarm anteni arasına girerse antenlerden biri sinyal verir ve se çıkarır.Antenler monon olarak yani tek başına da çalışabilir.

lexus

Lexus Alarm Anteni

Lexus  anten mono çalışabilir.Ancak mağaza kapısına göre dual de çalışabilir.Algılama mesafesi oldukça geniştir.1. sınıf kaliteli malzemeden üretilir.Avrupa’da üretilen bir üründür.Kolay kolay yıpranmaz hasar görmez.Sizi uzun süre idare eder.Mağazanızı korumanızda size yardımcı olacak bir üründür.Montaj yapılacağı yer boyutuna uygun olarak seçilmelidir.Müşterileri rahatsız etmeyecek ve engellemeyecek şekilde yerleştirilmelidir.

lexus

Lexus Alarm Anteni

Pleksi gövdesi narin duruşuna rağmen oldukça dayanıklıdır.Genelde tekstil mağazaları başta olmak üzere bijuteri ürünleri satan mağazalarda,eczanelerde ve daha birçok yerde kullanılabilir. Akusto manyetik teknolojisi sayesinde metallerden etkilenmezler.Akusto manyetik teknolojisinin kullanıldığı tüm mağazalarda kullanılabilir.Kurulduğu her mağaza için verim alınabilir.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Mağaza Güvenlik