mağaza güvenlik sistemleri

Mds Mağaza Güvenlik Anteni

slimline mağaza güvenlik anteni

Mds Mağaza Güvenlik Anteni

Mds radyo frekanslı mağaza güvenlik anteni yer sorunu olan mağazalar için en ideal antenlerden biri.Küçük ve narin yapısı her yere uyum sağlayabilir.Narin yapısı görüntü olaraktır.Çünkü ürün birinci sınıf malzemeden üretilmiştir ve oldukça da dayanıklıdır.Radyo frekanslı olduğu için fiyat konusunda akusto manyetik sistemlere göre daha uygundur.Her radyo frekanslı etiketle kullanılabilir. Dual olarak çalışır.Yani çalışması için en az iki anten gereklidir.Bu antenlerden biri alıcı diğeri vericidir.Verici olan antenden alıcıya giden radyo dalgalarının kesintiye uğraması durumunda sistem ses çıkarmaya ve sizi uyarmaya başlar.Bu aradan bir radyo frekanslı etiket geçmesiyle olur.Sistem bir süre sonra tekrar eski haline döner.

protech

Mds Radyo Frekanslı Anten

Küçük ve narin yapısıyla her yerde kullanılabilir.Radyo frekanslı yapısı sayesinde çok büyük maliyetler ödemeye gerekte yok.Bu ürün 1. sınıf malzemeden yapıldığı için sizi uzun süre idare edecek ve hırsızlara karşı sizi koruyacaktır.

mds anten

Mds Radyo Frekanslı Anten

Mds radyo frekanslı anten mağaza kapınızı oldukça etkili bir şekilde koruyabilir.Radyo frekanslı olduğu için metal kapı yüzeylerinden etkilenir bu nedenle kurulum yeri iyi düzenlenmelidir.Böylece en iyi verimi alabilirsiniz.Bu ürünlerin etiketleri es geçme ihtimali oldukça zayıftır.

mds anten

Mds Radyo Frekanslı Anten

Radyo frekanslı etiketlerin kullanıldığı her yerde bu sistemler kullanılabilir.Genelde tekstil firmalarının mağazalarında kullanılsa da bijuteri mağazaları, eczane gibi yerlerde de kullanılabilir.Bu ürünlerin kullanıldığı yerlere göre verimliliği değişebilir.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Mağaza Güvenlik