mağaza güvenlik sistemleri

Mağaza Güvenlik

Mağaza Güvenlik

protech  mağaza güvenlik

Protech Siyah Radyo Frekanslı Anten

Protech radyo frekanslı siyah anten sinyal kirliliğinden minimum etkilenerek maximum düzeyde verim elde etmenizi sağlar.Beyaz renk seçeneği de bulunur.Bu ürünlerin üzerine giydirme yapılabilir.

protech mağaza güvenlik

Protech Beyaz Radyo Frekanslı Anten

Protech radyo frekanslı beyaz anten sinyal kirliliğinden minimum etkilenerek maximum düzeyde verim elde etmenizi sağlar.Siyah renk seçeneği de bulunur.Bu ürünlerin üzerine giydirme yapılabilir.

perfection mağaza güvenlik

XNOVA Pleksi Anten

Akrilik şeffaf yapısı ile tüm mağazalara uyum sağlayabilir.Üzerine mağaza logosu,mağaza adı lazer ile yazılabilir.Böylece daha güzel bir görünüm elde edilebilir.Büyük mağaza kapılarında kullanılabilir.Bu ürünlerin üzerine giydirme yapılabilir.

protech mağaza güvenlik

Slimline Pleksi Anten

Akrilik şeffaf yapısı ile tüm mağazalara uyum sağlayabilir.Üzerine mağaza logosu,mağaza adı lazer ile yazılabilir.Böylece daha güzel bir görünüm elde edilebilir.XNOVA ya göre daha ince ve zariftir.

protech mağaza güvenlik

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Radyo frekanslı ürün koruma anteni genellikle tekstil olmak üzere birçok yerde kullanabilirsiniz.Birçok etiketle birlikte kullanılabilir.Orta boydaki kapı mesafeleri için idealdir.

protech

Mds Radyo Frekanslı Anten

Küçük ve narin yapısıyla her yerde kullanılabilir.Radyo frekanslı yapısı sayesinde çok büyük maliyetler ödemeye gerekte yok.

genius

Genius Radyo Frekanslı Anten

Genius radyo frekanslı anten geniş kapı mesafeleri için ideal radyo frekanslı antendir.Hırsızlara karşı mücadelenizde size oldukça yarar sağlar.Bu ürünlerin üzerine giydirme yapılabilir.

perfection-kucuk

Perfection Radyo Frekanslı Anten

Perfection radyo frekanslı anten sinyal kirliliğinden minimum etkilenerek maximum düzeyde verim elde etmenizi sağlar.Uzun mesafe radyo frekanslı antenlerin başında gelir.Oldukça kullanışlıdır.Pleksi gövde sayesinde lazer yazı yazılabilir ya da giydirme yapılabilir.

mağaza güvenlik

Maxus Akusto Manyetik Anten

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan antendir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde etiketli giriş çıkış anında sinyal verir.Böylece hırsızlarla mücadelenizde size yardımcı olur.Böylece kazancınızı arttırmış olursunuz.

lexus mağaza güvenlik

Lexus Mağaza Alarm Anteni

Lexus Mağaza Alarm Anteni tüm mağazalarda kullanabilecek bir sistemdir.Bu sistemle ürünlerinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.Kazancınızı arttırmak istiyorsanız siz de mutlaka bu sistemlerden edinin.

maxus mağaza güvenlik

Nxs Akusto Manyetik Anten

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan antendir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde etiketli giriş çıkış anında sinyal verir.Böylece hırsızlarla mücadelenizde size yardımcı olur.Böylelikle kazancınızı arttırmış olursunuz.

modus mağaza güvenlik

Mds Akusto Manyetik Anten

Mds akusto manyetik anten çok küçük yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir.