mağaza güvenlik sistemleri

Mağaza Koruma Sistemi

Akusto Manyetik Mağaza Koruma Sistemi

Akusto manyetik sistem radyo frekanslı sistemlere göre biraz daha maliyetli olmasına rağmen verim açısından oldukça iyidir.Bu sistemde ürün koruma antenlerinin etiketleri es geçme ihtimali oldukça düşük ve sıfıra oldukça yakındır.Mağaza koruma sistemi mağazanızın ve ürünlerinizin güvenliğini sağlasın işiniz rahat etsin.Bu ürünler tüm dünyada her yıl milyarlarca lirayı hırsızların elinden kurtarıyor.Bizce siz de bu sistemleri kullanmalısınız.Bu sistemleri başta önemsemeyen bir çok mağaza sahibi bu sistemlerden alınca daha çok kazanç elde ettiklerini söylüyor.Bu sistemler birinci sınıf malzemeden üretildiği için darbelere karşı dayanıklıdır.Kolay kolay aşınmaz,kırılmaz.

maxus mağaza koruma sistemi

Maxus Akusto Manyetik Mağaza Koruma Sistemi

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan antendir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde etiketli giriş çıkış anında sinyal verir.Böylece hırsızlarla mücadelenizde size yardımcı olur.Böylece kazancınızı arttırmış olursunuz.

lexus

Lexus Mağaza Koruma  Sistemi

Lexus Mağaza Alarm Anteni tüm mağazalarda kullanabilecek bir sistemdir.Bu sistemle ürünlerinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.Kazancınızı arttırmak istiyorsanız siz de mutlaka bu sistemlerden edinin.

maxus

Nxs Akusto Manyetik Mağaza Koruma Sistemi

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan antendir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde etiketli giriş çıkış anında sinyal verir.Böylece hırsızlarla mücadelenizde size yardımcı olur.Böylelikle kazancınızı arttırmış olursunuz.

modus

Mds Akusto Manyetik Mağaza Koruma sistemi

Mds akusto manyetik anten çok küçük yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir.

* İncelemek istediğiniz ürünlerin detaylarını ürün resimleri veya ürün başlıklarının üzerine tıklayarak ilgili ürünler ile alakalı teknik özellikleri görebilirsiniz.Ürünlerimizin mağazalarda nasıl durduğunu ve sizin mağazanıza yakışıp yakışmayacağını da görebilirsiniz.

** Teknik bilgi almak veya sipariş vermek için: 0850 420 00 20 veya 0212 509 25 60 telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz, veya teklif talep formumuzu doldurarak fiyat istek talebinizi bizlere iletebilirsiniz.Talebiniz alındıktan çok kısa bir süre sonra tarafımızdan size geri dönüş yapılacak ve istediğiniz ürün hakkında teklif ve bilgi alabileceksiniz.
Mağaza Güvenlik