mağaza güvenlik sistemleri

Mağaza Ürün Koruma Anteni

mağaza ürün koruma anteni

Mağaza Ürün Koruma Anteni

Mağaza ürün koruma anteni mağazanızın ve ürünlerinizin güvenliğini sağlasın işiniz rahat etsin.Bu ürünler tüm dünyada her yıl milyarlarca lirayı hırsızların elinden kurtarıyor.Bizce siz de bu sistemleri kullanmalısınız.Bu sistemleri başta önemsemeyen bir çok mağaza sahibi bu sistemlerden alınca daha çok kazanç elde ettiklerini söylüyor.Akusto manyetik antenlerden olan maxus geniş algılama mesafesi ve pleksi gövdesiyle ideal bir anten.

maxus

Maxus Akusto Manyetik Mağaza Ürün Koruma Anteni

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan antendir. Akusto manyetik teknolojisi sayesinde etiketli giriş çıkış anında sinyal verir.Böylece hırsızlarla mücadelenizde size yardımcı olur.Böylelikle kazancınızı arttırmış olursunuz.Gelişmiş işlemcisi olduğu için neredeyse her etiketi yakalayabilir.Es geçme ihtimali çok düşüktür.

maxus

Maxus Akusto Manyetik Anten

Üzerinde entegre edilmiş kişi sayım sistemi sayesinde mağazanıza giren ve çıkan müşterileri sayabiliyor.Mono yani tek başına yada dual ikili sistemle çalışabiliyor.Ürettiği akusto manyetik dalgalar etiket geçerken kesildiği için sinyal vererek mağaza personelinizi ve sizi uyarır.Girip çıkan müşterileri sayabildiği için sizde ona göre bir indirim günü ayarlayabilirsiniz.

maxus

Maxus Akusto Manyetik Anten

Maxus anten müşterilerimiz tarafından çok beğenilen ve tercih edilen bir antendir.Hassas görünümüne rağmen oldukça dayanıklıdır.Uzun süre sizi idare edebileceği için sürekli para harcamanıza gerek olmayacak.Akusto manyetik sert etiketlerden aldığınız zaman bu sizi oldukça uzun bir süre idare edecektir.Bu anten başı hırsızlıklarla dertte olan mağaza sahiplerinin en büyük yardımcısıdır.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Mağaza Güvenlik