mağaza güvenlik sistemleri

Süper Mağaza Ürün Koruma Etiketi

super mağaza ürün koruma etiketi

Mağaza Ürün Koruma Etiketi

Akusto manyetik teknolojisinin en bilinen etiketi.Uzun mesafelerde en iyi performans gösteren etiket.Avrupa’da üretilen bir etikettir.1. sınıf malzemeden üretilmiştir.Bu nedenle kolay kolay yıpranmaz hasar görmez.Böylece uzun yıllar etiket ihtiyacınız olmaz.Buda size bir kazanç olarak yansır.

super-arka

Süper Tag

Uzun mesafelerde en iyi performansı yakalayacağınız etiketlerden biri.Akusto manyetik etiket olan süper etiket çok kullanışlıdır.Etiket çapı 55×14 mm dir.Süper mağaza ürün koruma etiketi akusto manyetik antenlerle birlikte çalışır.Mono sistemdir.Tek antenlerle de çalışabilir.Çok kullanımlıktır.Bir kere de ölmez.Akusto manyetik antenin yada antenlerin yanından geçtiğinde anten sinyal vermeye başlar.

super-civisiz

Süper Tag

Takıldığı ürüne hiç bir şekilde zarar vermez.Çevre dostudur.Uzun mesafelerde en iyi performansı yakalayacağınız etiketlerden biri.Akusto manyetik etiket olan süper etiket çok kullanışlıdır.Etiket çapı 55×14 mm dir.Boyutları oldukça idealdir.Genelde büyük şirketler akusto manyetik sistemleri kullanır.Fiyatı radyo frekanslı sistemlere göre biraz daha pahalı olsa da verim açısından daha iyidir.

super-civili

Süper Tag

İstenilen mesafelere kolayca adapte edilebilir.Uzun mesafelerde en iyi performansı yakalayacağınız etiketlerden biri.Her türlü tekstil ürününde kullanılabilir.Ürünlerin etiket takılacak bölgesi iyi seçilmelidir.Koparılma ve ürün yırtmalarda ürünün bir daha kullanılamayacak duruma gelmesi sağlanmalıdır.Akusto manyetik etiket olan süper etiket çok kullanışlıdır.Etiket çapı 55×14 mm dir.Akusto manyetik teknolojisinde en yaygın kullanılan etiket süper mağaza ürün koruma etiketidir.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma