mağaza güvenlik sistemleri

Mini Dizayner Alarm Etiketi

mini-dizayner alarm etiketi

Mini Dizayner Alarm Etiketi

Dizayner etiketin biraz küçük halidir.Farkedilmesi daha zordur.Bu etiketin de iğnesi kapağındadır.Böylece görüntü kirliliği oluşturmaz.Mini dizayner alarm etiketinin iki farklı renk seçeneği vardır.Bunlar beyaz ve siyahtır.Müşterilerimiz istedikleri rengi seçebilirler.Bu etiket dual sistemle çalışır.Çalışması için en az iki anten gereklidir.Bunların biri alıcı diğeri vericidir.Eğer etiket antenler arasına girerse vericinin sinyalleri alıcıya ulaşamaz bu sebepten dolayı alıcı sinyal verir ve ses çıkarır.Bütün radyo frekanslı ürün koruma antenleri ile kullanılabilir.

mini dizayner

Mini Dizayner

Özellikle tekstil ürünler için kullanılır.Boyutu küçüktür.Çapı 33 mm dir.Radyo frekanslı bir etikettir.Fiyatı akusto manyetiklerden daha ucuzdur.1. sınıf kaliteli malzemeden üretilmiştir.Manyetik çözücü olmadan açılamaz.Bu etiketten isteyen müşterilerimize istedikleri kadar etiket verebiliriz.Stoklarımızda her zaman etiket bulunur.

22

Mini Dizayner

Bu etiket üzerindeyken ürünlerinizin çalınması çok zordur.Çünkü ürününüz kapıdan geçirilmeye kalktığında antenleriniz hemen alarm verecek ve sizi uyaracaktır.Hırsızlar bu ürünlerin olduğu mağazalara girmeden önce 2-3 kere düşünüyorlar.Girdiklerinde de bir şey çalmaya kalkarlarsa sistemlerimiz hemen sizi uyarıyor ve hırsızların yakalanmasını sağlıyor.

mini dizayner alarm etiketi

Mini Dizayner

Mağazanızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir sistem.Bu etiketler en ideal çözüm ortağınız olacak.1. sınıf kaliteli malzemeden yapıldığı için kolay kolay aşınmaz yıpranmazlar.Mini dizayner etiketler her türlü tekstil ürününe rahatlıkla takılabilir.Etiket takılacak ürünün en uygun yeri belirlenmeli ve alarm etiketi oraya takılmalı.Böylece daha iyi bir koruma sağlayabilirsiniz.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma