mağaza güvenlik sistemleri

Modus Ürün Güvenlik Anteni

ürün güvenlik anteni

Modus Ürün Güvenlik Anteni

Modus akusto manyetik ürün güvenlik anteni mağazanızı hırsızlardan korumanızda en büyük yardımcınız olacak.Her türlü akusto manyetik etiket ile kullanılabilen bu sistem neredeyse her akusto manyetik etiketi de yakalayabiliyor.Her bölgeye kolayca sığabilme özelliği sayesinde yer problemi yaşamazsınız. Akusto manyetik teknolojisi radyo frekanslı ürünlere göre biraz pahalı olmasına karşın oldukça verimlidir.Uzun süre bu sistemle mağazanızı ve ürünlerinizi hırsızlardan koruyabilirsiniz.Bu sistem avrupa’da üretilmiştir.Doğa dostu olup çevreye hiçbir şekilde zarar vermez.Bu sistemler sayesinde kazancınızı oldukça iyi seviyelere çıkartabilirsiniz.

modus

Modus Akusto Manyetik Anten

Modus akusto manyetik anten çok küçük yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir.Tek başına yada iki anten birlikte çalışabilir.Antenlerin yanına bir akusto manyetik etiket yaklaştığında antenler sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.Böylece her türlü hırsızlıkta size haber verir.

modus

Modus Akusto Manyetik Anten

Modus akusto manyetik anten çok küçük yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilir.Akusto manyetik teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir.Müşterilerimiz istediği takdirde ürün üzerine giydirme yapılabilir.Böylece herhangi bir görüntü kirliliği oluşmadan mağazanızı korumuş olursunuz.

modus

Modus Akusto Manyetik Anten

Modus akusto manyetik anten orta mesafedeki kapılarda oldukça iyi bir performans sergiler.Çok küçük yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilir. Akusto manyetik teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir.Oluşturduğu manyetik dalgalar bir etiket tarafından kesilirse ses çıkarmaya ve sinyal vermeye başlar.Böylece size oldukça büyük yarar sağlar.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Mağaza Güvenlik