mağaza güvenlik sistemleri

Round Ürün Koruma Etiketi

round ürün koruma etiketi

Round Ürün Koruma Etiketi

Round R50 ürün koruma etiketi tekstil mağazalarının vazgeçilmez etiketidir.Radyo frekanslı sistemlerde çalışır.Çok kullanımlık olduğu için tercih edilen bir üründür.Radyo frekanslı etiketler akusto manyetik etiketlere göre fiyat bakımından daha uygun olabilir.Bu ürün koruma etiketleri radyo antenler arasındaki radyo dalgalarını kesintiye uğratırlar.Antenler birbirlerinden sinyal alamadığında alıcı anten ses çıkarmaya ve uyarı vermeye başlar.

round

Round Alarm Etiketi

En yoğun kullanılan radyo frekanslı etikettir.Takılıp çıkarılması oldukça kolaydır.Etiket çapı 50 mm dir.Bu ürün koruma etiketi genellikle tekstil ürünlerinde kullanılır.Takıldığı ürünlere oldukça hassas davranır ve zarar vermez.Bu etiketlerin takıldığı yerler dikkatlice seçilmelidir.Çünkü bazen hırsızlar uçlara takılan etiketi kopartıp ürünü işlemden geçirerek kullanabiliyorlar.

round-alt

Round Alarm Etiketi

Radyo frekanslı olduğu için akusto manyetik ürünlere göre daha uygun bir fiyatı vardır.1. kalite Abs malzeme kullanıldığı için çevere dostudur.Bu ürün doğaya hiçbir şekilde zarar vermez.Ürünün kilit mekanizması özel yapıldığı için asla paslanmaz.Ürün uzun yıllar boyunca kullanılmak üzere yapıldığı için kısa vadede kolay kolay yıpranmaz hasar görmez.Sizi uzun yıllar idare edebilir.

round-alt

Round Alarm Etiketi

Dual radyo frekanslı sistemlerde kullanılır.Eğer bu etiketin takılı olduğu bir ürün antenlerin arasından geçerse etiket antenler arasındaki radyo dalgalarını keseceğinden antenler sinyal vermeye başlayacaktır.Bu sinyali duyduğunuzda antenlerin yanından geçen müşterilerinizin ürünlerin kontrol etmelisiniz.Bazen ürün koruma etiketleri ürün üzerinde takılı unutulabiliyor.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma