mağaza güvenlik sistemleri

Süper alarm sökücü

super

Süper Alarm Sökücü

Süper alarm sökücü ürünlerinizin üzerine taktığınız sert alarm etiketlerini satış sonrasında sökmek için kullanılır.Etiket üzerine yaklaştırıldığında etiketi çekerek çivinin dışarı çıkmasını sağlar.Böylece etiketi tekrar tekrar çıkarıp kullanabilirsiniz.Süper alarm sökücü her radyo frekanslı ürün alarm etiketini sökebilir.Ayrıca akusto manyetik pencil etiketini de sökebilir.Bu alarm sökücü en çok tercih edilen alarm sökücülerden biridir.1. sınıf malzemeden üretildiği için yıpranması oldukça uzun bir zaman alır.Bu yüzden sürekli gider oluşturmaz.Bu ürünü mağazanızda satış yaptığınız kasa sayısına göre almanızı öneririz.Kasaya sabitlenip kullanılabilir.

süper alarm sökücü

Süper Sökücü

Süper alarm sökücü tüm radyo frekanslı ürün alarm etiketlerini ve akusto manyetik pencil ürün alarm etiketlerini sökmek için kullanılmaktadır.Ürün oldukça kolay kullanılır.İstenilen yere monte edilebilir ya da elde kullanılabilir.

süper alarm sökücü

Süper Sökücü

Süper alarm sökücü tüm radyo frekanslı ürün alarm etiketlerini ve akusto manyetik pencil ürün alarm etiketlerini sökmek için kullanılmaktadır.Aldığı ürünün üzerinde kalmasını isteyen müşterilerinizin ürün üzerindeki etiketini heme elden sökebilirsiniz.

süper alarm sökücü

Süper Sökücü

Süper alarm sökücü tüm radyo frekanslı ürün alarm etiketlerini ve akusto manyetik pencil ürün alarm etiketlerini sökmek için kullanılmaktadır…

Manyetik standard alarm etiket sökücü vidalı Radyo frekanslı Round alarm etiketi, mini alarm etiketleri, mini dome etiketleri, golf etiketleri, dizayner etiketleri akusto manyetik sistemlerin pencil etiketlerini ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılmaktadır. Alttan sabitlenebilmektedir.

  • Manyetik Gücü: 11000 GS
  • Ağırlık: 420 Gr
  • Ebat: Çap 70 mm Yükseklik=75mm
  • Koli Adet: 1 Adet

* İncelemek istediğiniz ürünlerin detaylarını ürün resimleri veya ürün başlıklarının üzerine tıklayarak ilgili ürünler ile alakalı teknik özellikleri görebilirsiniz.Ürünlerimizin mağazalarda nasıl durduğunu ve sizin mağazanıza yakışıp yakışmayacağını da görebilirsiniz.

** Teknik bilgi almak veya sipariş vermek için: 0850 420 00 20 veya 0212 509 25 60 telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz, veya teklif talep formumuzu doldurarak fiyat istek talebinizi bizlere iletebilirsiniz.Talebiniz alındıktan çok kısa bir süre sonra tarafımızdan size geri dönüş yapılacak ve istediğiniz ürün hakkında teklif ve bilgi alabileceksiniz.
Alarm Sökücü