mağaza güvenlik sistemleri

Ufo Mağaza Güvenlik Etiketi

ufo mağaza güvenlik etiketi

Ufo Mağaza Güvenlik Etiketi

Tekstil ürünlerinde kullanıma uygun bir etikettir.İğnesi kapağındadır.Kapağının şeffaf yapısı sayesinde ürünlerinizde görüntü kirliliği yaratmaz.Radyo frekanslı olduğu için fiyatı çok pahalı değildir.Dual sistemlerde çalışır.Ufo mağaza güvenlik etiketi en az iki radyo frekanslı ürün koruma anteni ile çalışır.Eğer antenlerin arasına girerse antenler arasındaki radyo dalgaları etkileneceği için alıcı olan anten ses çıkarmaya ve sinyal vermeye başlar.Ufo mağaza alarm etiketleri çok kullanılan etiketlerden birisidir.Darbelere karşı dayanıklıdır.Kolay kolay kırılmaz ve yıpranmazlar.Ürün 1. kalite malzemeden üretilmiş olup çevre dostudur ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermez.

ufo alarm etiketi

Ufo Alarm Etiketi

Boyutları küçüktür fakat algılama mesafesi oldukça geniştir.Çapı 30 mm dir.İki anten arasında geçirildiğinde sinyali karıştırdığı için antenler ses çıkarmaya ve sinyal vermeye başlar.Ufo güvenlik etiketi sadece etiket çözücüler ile açılabilir.Başka bir yol ile açılamaz.Eğer açılmaya kalkışılırsa ürünlerinizin zarar görme ihtimali yüksektir.

12

Ufo Alarm Etiketi

Küçük boyutu sayesinde görülmesi zordur.Ürünlerinizin güvenliğini kolayca sağlayabileceğiniz bir etikettir.Müşterileriniz bu etiketler ürün üzerinde iken kolaylıkla ürününüzü deneyebilir, üzerlerine giyebilirler.Herhangi bir engel teşkil etmez.Ürün koruma etiketleri ile ürün güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabileceksiniz.

13

Ufo Alarm Etiketi

Boyutları küçüktür fakat algılama mesafesi oldukça geniştir.Çapı 30 mm dir.Bu etiketleri kullanarak kazancınız oldukça iyi bir seviyeye çıkartabilirsiniz.Ürün koruma etiketlerinin tekrar tekrar kullanılması size sürekli bir ücret çıkarmayacaktır.Böylece iyi bir kazanç elde edeceksiniz.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma