mağaza güvenlik sistemleri

Ultra alarm sökücü

ultra

Ultra Alarm Sökücü

Ultra alarm sökücü her türlü radyo frekanslı etiketi sökebilecek güçtedir.Sağlam gövdesiyle her darbeye karşı dayanıklıdır.Üretildiği birinci sınıf malzeme sayesinde kolay kolay eskimez, yıpranmaz.Ayrıca akusto manyetik pencil etiketi de sökebilir.Etiketin çivisiz yüzeyine tuttuğunuzda etiketi çekecek.Sizde çiviyi kolayca çıkarıp ürünü müşterinize verebileceksiniz.Ürün aynı zamanda istenilen yere monte edilebilir ve kolayca kullanılabilir.Mağazanızdaki kasa sayısına göre alınması tavsiye edilir.

ultra alarm sökücü

Ultra Sökücü

Universal alarm sökücü akusto manyetik pencil ve Radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden çıkartmak için kullanılmaktadır.Oldukça dayanıklı bir üründür.Uzun süre kullanımlara uygundur.Kısa vadede kolay kolay yıpranmaz, hasar görmez.

ultra alarm sökücü

Ultra Sökücü

Universal alarm sökücü akusto manyetik pencil ve Radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden çıkartmak için kullanılmaktadır.Ürün elde taşınarak da kullanılabilir.Aldığı tekstil ürünlerinin üzerinde kalmasını isteyen müşterinizin ürün üzerinde iken direkt olarak etiketi çıkarabilirsiniz.

ultra alarm sökücü

Ultra Sökücü

Radyo frekanslı ürün alarm sökücülerden en çok kullanılanlardan biri de ultra alarm sökücüdür.Oldukça kullanışlıdır.Rahatlıkla kullanılabilmek üzere tasarlanmıştır.Güçlü mıknatısı sayesinde her türlü radyo frekanslı etiketi sökebilir.

Manyetik ultra ürün alarm etiket sökücü radyo frekanslı round etiket, mini etiket, dizayner etiket, golf etiket, mini dome etiketleri akusto manyetik sistemlerde pencil alarm etiketlerini satış sonrası ürün üzerinden sökmek için kullanılmaktadır. Çok güçlü manyetik yapısı tüm etiketleri kolayca açabilmektedir.

  • Manyetik Gücü: 12000 GS
  • Ağırlık: 445 Gr
  • Ebat: Çap 85 mm Yükseklik=75mm
  • Koli Adet: 1 Adet

* İncelemek istediğiniz ürünlerin detaylarını ürün resimleri veya ürün başlıklarının üzerine tıklayarak ilgili ürünler ile alakalı teknik özellikleri görebilirsiniz.Ürünlerimizin mağazalarda nasıl durduğunu ve sizin mağazanıza yakışıp yakışmayacağını da görebilirsiniz.

** Teknik bilgi almak veya sipariş vermek için: 0850 420 00 20 veya 0212 509 25 60 telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz, veya teklif talep formumuzu doldurarak fiyat istek talebinizi bizlere iletebilirsiniz.Talebiniz alındıktan çok kısa bir süre sonra tarafımızdan size geri dönüş yapılacak ve istediğiniz ürün hakkında teklif ve bilgi alabileceksiniz.
Alarm Sökücü