mağaza güvenlik sistemleri

VST Ürün Güvenliği Etiketi

vst ürün güvenliği etiketi

Vst Ürün Güvenliği

Vst ürün güvenlik etiketi akusto manyetik teknolojisinin en iyi etiketlerinden biridir.Boyutları oldukça küçüktür.Akusto manyetik olduğu için fire ihtimali oldukça düşüktür.VST ürün güvenliği etiketi 1. sınıf malzemeden üretilmiştir.Bu nedenle kolay kolay yıpranmaz ve hasar görmez.Çok kullanımlık olanları yıllarca kullanılabilir.Tek kullanımlıklar ise bir kez etkisizleştirildikten sonra bir daha kullanılamaz.Her mesafeye kurulabilir.Mono olarakta çalışabilir.1 anten olması yeterlidir.Ancak mesafenin genişliğine göre anten sayısı artabilir.Eğer etiket anten yada antenler yaklaşırsa antenlerden sinyal gelir ve ses çıkarırlar.

vst-arka

Vst Tag

Vst ürün güvenliği etiketi boyutları oldukça küçüktür,tek kullanımlık ve çok kullanımlık olanları vardır.Siyah,gri ve beyaz gibi renk seçenekleri vardır. 33×16 mm etiket çapı vardır.Müşterilerimiz bu etiketleri genellikle tekstil ürünlerinde kullanır.En verimli olacağı yer de tekstil ürünleridir.

vst-civisiz

Vst Tag

Tek kullanımlık Vst etiket çözücü ile çözüldükten sonra bir daha kullanılamaz.İstenilen renk seçilebilir.Boyutları oldukça küçüktür,tek kullanımlık ve çok kullanımlık olanları vardır.Siyah,gri ve beyaz gibi renk seçenekleri vardır. 33×16 mm etiket çapı vardır.

vst-on

Vst Tag

Akusto manyetik teknolojisinin en kullanışlı etiketlerindendir.Avrupa’da üretimi yapılır.Kaliteli malzemeden üretilir.Etiketim takılacağı yer üründe iyi belirlenmelidir.İyi belirlenirse en yüksek verim alınabilir.Boyutları oldukça küçüktür,tek kullanımlık ve çok kullanımlık olanları vardır.Siyah,gri ve beyaz gibi renk seçenekleri vardır. 33×16 mm etiket çapı vardır.

Neden Biz?

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü biz Empire Güvenlik Sistemleri olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.Bizim için en önemli iş müşterilerimizi memnun etmek.Bu sebepten dolayı müşterilerimizle iyi iletişimler kurmaya onları anlamaya onları en doğru seçime yönlendirmeye çalışıyoruz.Tecrübeli teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm arıyoruz.
Sizde çalışacağınız bir ürün güvenlik firması arıyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.Sizin çözüm ortağınız olabilir ve her sorunda yanınızda olabiliriz.

Ürün Koruma